Clickable Image
 

Manželská setkání
Víkendy pro ženy
Víkendy pro chlapy ze severu
Víkendy pro otce s dospívajícím synem
Příprava snoubenců
Plán akcí
Kontakty

  

Víkendy pro chlapy ze severu

Ženy jsou stále více samostatné a díky tomuto faktu se muži v dnešním světě jakoby více ztrácejí a těžko hledají své místo. Muž, když se ožení, ztratí své přátele z mládí, protože se stará o rodinu a na kamarády již nemá tolik času. Ve  středním věku zjistí, že je plno otázek, na které nezná odpověď, i když si celé mládí  myslel, že všechno zná nejlépe.
Každý muž ke svému zralému životu potřebujeme nejen ženy, ale také zároveň i mužský kolektiv, kde najde nejen přátele, kteří ho se zájmem vyslechnou, kteří jsou s ním solidární a  snaží se mu porozumět, ale kde načerpá i  chlapskou energii, která v dnešní společnosti tolik chybí. Tato chlapská energie pulzuje v kolektivu, kde nejde o to být druhému konkurencí, ale oporou.Pro muže je víkendové setkání příležitostí na chvíli se zastavit, ztišit, odpočinout, povzbudit se i lépe porozumět sám sobě a svému mužství, aby se pak s novým odhodláním vrátil domů a snažil se naplnit své poslání být mužem – manželem a otcem.
Setkání mužů

Víkendová setkání mužů nazvaná  „Víkend pro chlapy ze severu“, se pro muže stala vyhledávanou a oblíbenou akcí. Po jejím dvouletém trvání vyvstala potřeba pravidelných setkání jednou za  měsíc. Setkávání si klade za cíl posílit již navázaná mužská přátelství a prožívat bezkonkurenční prostředí. Muži, kteří v zaměstnání čelí mnoha stresovým situacím si mohou v tomto přátelském kolektivu odpočinout a načerpat nových sil. Toto setkávání je podle našich zkušeností prevencí před stresovými stavy.

Kontakt na organizátora :     ruzicka(zavinac)centrumprorodinu.cz

 


 

Novinky

 

20. – 22.9. 2024

Víkend pro otce s dospívajícím synem I.

Aneb: „Mnoho mužů má děti, ale málo dětí má otce!“ 

 


 
<
Manželská setkání Víkendy pro ženy Víkendy pro chlapy ze severu Víkendy pro otce s dospívajícím synem Příprava snoubenců Plán akcí Kontakty
CommentCommentCommentCommentCommentCommentCommentCommentCommentCommentCommentComment